4F

Kategórie

Značky

You're currently reading page 1 of 43

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-27 z 1187 produktov

You're currently reading page 1 of 43

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-27 z 1187 produktov

Oblečenie aj príslušenstvo 4F

Poľská značka 4F je jednou z najznámejších značiek na domácom trhu. Sortiment zahŕňa oblečenie a doplnky pre profesionálnych športovcov, fyzicky aktívnych ľudí a každodenné nosenie. Sortiment reaguje na rôzne potreby užívateľov prevádzkujúcich rôzne športy vrátane behu, jogy, cyklistiky, tenisu alebo futbalu. V roku 2003 boli otvorené prvé predajne zaoberajúce sa maloobchodným predajom športového oblečenia pod značkou 4Fun. O štyri roky neskôr sa názov zmenil na 4F Sport Performance. Súčasný názov funguje od roku 2010. Počet obchodov v krajine sa neustále zvyšuje a v roku 2016 sa oblečenie začalo objavovať na zahraničných trhoch.

O úspechu značky svedčí medzi inými spolupráca s Poľským olympijským výborom. 4F dodáva oblečenie nielen pre národný tím, ale aj pre početné národné športové zväzy. Jeho ambasádormi sú navyše známi poľskí športovci ako Kamil Stoch a Łukasz Kubot. Oblečenie tiež dychtivo nosia mnoho ďalších ľudí, vrátane Anie Lewandowskej, Justyny ​​Kowalczyk a Adama Małysza. Ľudia, ktorí tvoria 4F, sú nadšení pre šport, vďaka čomu dokonale poznajú potreby svojich klientov. Výmena znalostí medzi zamestnancami, know-how a dlhoročné skúsenosti v odbore znamenajú, že obľuba značky neustále rastie, a to ako v Poľsku, tak v zahraničí.

Tričká 4F, dámske legíny a súpravy – čím vynikajú tieto a iné produkty tejto značky?

Produkty značky sú výbornou voľbou pre ľudí, ktorí si na jednej strane cenia funkčnosť a kvalitné spracovanie a na druhej strane dbajú na módny štýl. Pánske tričká aj ďalšie oblečenie 4F sú kombináciou pokročilých technológií a aktuálnych trendov. Vďaka tomu ich môžete nosiť nielen pri tréningu, ale s úspechom ich nosiť aj každý deň. Moderný dizajn, zaujímavé farby a zmysel pre detail robia toto oblečenie obľúbené medzi ženami aj mužmi všetkých vekových kategórií. Je nenahraditeľný pri cvičení rôznych športov, trekkingu, fitness alebo jednoducho len pri domácom cvičení. Je tiež skvelou voľbou, pokiaľ plánujete výlety do hôr alebo hľadáte pohodlný outfit na výlet.
 
Sortiment značky zahŕňa nielen oblečenie a doplnky pre dospelých, ale aj deti a dospievajúcich. Spĺňa potreby ako na šport, tak na každodenné použitie. Oblečenie je multifunkčné, a preto vysoko univerzálne.

Dámske súpravy 4F, tašky cez rameno a mnoho ďalších produktov - čo náš internetový obchod ponúka?

V našej ponuke nájdete veľký výber oblečenia a doplnkov poľskej značky vrátane dámskych teplákov, pánskych vakov a ponožiek. Ponúkame produkty pre ženy aj mužov. Všetky perfektne sedia na tele a zaisťujú pohodlné používanie. A čo viac, vďaka kvalitnému spracovaniu si udrží atraktívny vzhľad po veľmi dlhú dobu aj pri častom nosení a opakovanom praní. Oblečenie 4F navyše neobmedzuje v pohybe a umožňuje vám sústrediť sa na vaše aktivity.
Doplnky ako športová taška alebo ľadvinka 4F sú nesmierne užitočné doplnky, ktoré využijete nielen na ceste na tréning, ale aj počas výletov. Priestranné komory a početné vrecká uľahčujú prepravu a umožňujú bezpečné uloženie vecí. Tašky a obličky 4F sú dostupné v rôznych farbách. Okrem toho náš sortiment zahŕňa produkty ako šiltovky, polokošele, longsleeve, mikiny a šortky.