You're currently reading page 1 of 4

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 98 produktov

You're currently reading page 1 of 4

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 98 produktov

Detské tepláky – prečo by ste ich mali mať?

Športové oblečenie je zárukou pohodlia, bez obmedzenia pohybov a dostatočného prúdenia vzduchu. Z tohto dôvodu sa hodí nielen pri školskej telesnej výchove, pri doučovaní, ale aj mimo školy, na rôzne typy výletov, ale aj na prechádzky okolo domu. Detské tepláky sú jedným z najuniverzálnejších kúskov oblečenia. Pre zaistenie čo najväčšieho pohodlia vášho dieťaťa sa oplatí vyberať modely z kvalitného materiálu, ktorý nedráždi citlivú pokožku a je mäkký na dotyk.

Chlapčenské tepláky - ponuka Desportivo

Náš obchod ponúka množstvo teplákov, ktoré je možné ľahko prispôsobiť preferenciám dieťaťa a konkrétnej pohybovej aktivite. Čím sa prezentované kópie vyznačujú?
• Ponúkame nohavice vyrobené výhradne z materiálov, ako je polyester a jeho zmesi s bavlnou. V prvom prípade sa tepláky perfektne hodia na šport alebo cvičenie v hodinách telesnej výchovy, kvôli lepšiemu odvodu vlhkosti von. Bavlnené modely sú skvelou voľbou na každodenné použitie. Materiál poskytuje pohodlie a teplo.
• Nohavice sú v páse vybavené sťahovacou šnúrkou, vďaka ktorej sa dajú správne prispôsobiť vašej postave.
• Ponúkané modely sú dostupné v rôznych farbách, od klasickej a univerzálnej čiernej a sivej až po rôzne odtiene tmavomodrej. Vďaka tomu ľahko splynú s doplnkovými odevmi.
• Nohavice sú praktické a prítomnosť bočného vrecka na zips umožňuje bezpečné uloženie drobností, ako sú kľúče, telefón alebo peniaze.
• Modely nohavíc dostupné v našej ponuke sa vyznačujú módnym a nadčasovým strihom vďaka zúženej nohavici.

V Desportivo nájdete športové oblečenie slávnych a renomovaných značiek. Ponúkame i chlapčenské tepláky Nike a detské tepláky adidas. Nákup v našej predajni je zárukou obdržania 100% originálneho tovaru, vyznačujúceho sa solídnym spracovaním a použitím tých najkvalitnejších materiálov. Navyše ponúkame atraktívne ceny.

Čím sa ešte líšia tepláky dostupné v našom obchode?

Ponúkame veľmi širokú veľkosť (od 116 do 176 cm a od XS po XXL), takže nohavice ľahko zaobstaráte ako pre päťročného, ​​tak pre teenagera. Nákup značkových nohavíc je zárukou úspešného obchodu a spokojnosti dieťaťa. Možnosť online nakupovania navyše umožňuje teenagerovi vybrať si model, ktorý plne vyhovuje jeho preferenciám a výrazne ušetriť čas. Nohavice Nike a Adidas sú dychtivo vyberané kvôli povesti značiek a ich nadčasovej povahe. Modely teplákov, na rozdiel od vzhľadu, umožňujú vytvoriť mnoho zaujímavých štýlov. Mladí ľudia sú stále ochotnejší kombinovať protichodné štýly, kombinujú napríklad tepláky s košeľou a športovou obuvou. Položky dostupné v našej ponuke sa budú skvele vynímať aj k rôznym typom mikín, košieľ s dlhým rukávom alebo bežnému tričku. Pre svoju univerzálnosť by mali byť v šatníku každého mladého človeka, ktorý dbá nielen na to, aby sa každý deň cítil pohodlne, ale aj sledoval aktuálne trendy. Vysoká kvalita, zmysel pre detail a solídne spracovanie ovplyvňujú životnosť nohavíc, vďaka čomu budú slúžiť veľmi dlho. Odporúčame vám skontrolovať našu ponuku.