Tepláky

Kategórie

You're currently reading page 1 of 5

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 130 produktov

  1. Outhorn
    As low as 22,00 € 18,33 €
  2. Outhorn
    As low as 20,00 € 16,67 €
You're currently reading page 1 of 5

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 130 produktov

Dámske tepláky majú trochu iný strih ako tie určené pre mužov. Prirodzene zdôrazňujú prednosti ženskej postavy, niekedy oveľa lepšie ako (aj upnuté) džínsy alebo iné úzke nohavice. V originálnych dámskych teplákoch Adidas budete nielen vyzerať štíhle a sexy – budete sa tiež cítiť pohodlne a uvoľnene. Navyše nebudete musieť príliš trpieť, keď priberiete kilo alebo dve. Športové látky tu vykazujú veľké pochopenie. Kvalitne spracované tepláky majú navyše v páse šnúrku, ktorá umožňuje pružnú úpravu pása.

Najlepšie značky teplákov v Desportivo

Náš internetový obchod ponúka dámske tepláky, ktoré máme výhradne od oficiálnych dodávateľov originálneho športového oblečenia ako je Adidas, Nike alebo Puma. Podľa toho, ktorý z nich je najvyšší vo vašom súkromnom rebríčku - môžete si vybrať z mnohých dostupných štýlov. V súčasnej dobe sú najobľúbenejšie úzke joggery - možno ich bezpečne obuť prakticky v každej situácii, keď neexistuje oficiálny dress code.

Dámske tepláky v e-shope Desportivo

V našej ponuke dámskych teplákov si môžete vybrať z teplejších modelov, perfektných na jesennú prechádzku alebo behanie, aj z tenších materiálov - skvele poslúži v slnečných dňoch, kedy bude na kraťasy až príliš chladno.

Aktuálne najmodernejšie modely teplákov majú jesenné, trochu ponurejšie farby. Väčšinou sivé, tmavomodré a čierne. Na našom webe nájdete aj ponuku pre trochu odvážnejšie - dámske tepláky v tehlovo červenej farbe. V kombinácii s čiernou mikinou alebo tričkom budete vyzerať skvele, obzvlášť ak ste brunetka.

Dámske joggery v ponuke Desportivo

Zoznámte sa s najmódnejšími dámskymi teplákmi tohto roku. Joggery – pretože o nich hovoríme – sú skutočným hitom sezóny. Urobíte z nich senzáciu v posilňovni, pri rannom behaní alebo v akejkoľvek inej neformálnej situácii. Plné pohodlie, jedinečný komfort a žiadne obavy, že vaše dámske joggerky nezvládnu aj vážnejšie výzvy - môžete si byť istí, že vám budú dlho slúžiť a vy si ich budete môcť dlho užívať. Joggery sú perfektné! 

Dámske športové nohavice na každú príležitosť

Športový štýl, pokiaľ je dôsledne používaný (nezabudnite, že aj doplnky by mali byť športové!) a primerane dávkovaný – sa môže stať základom vášho každodenného bežného nosenia. Pokiaľ sa nechystáte do opery – pokojne si oblečte tepláky.
Pri výbere športových nohavíc pre vás venujte zvláštnu pozornosť dĺžke nôh. Aktuálne moderné modely sú zakončené tesne priliehajúcim lemom k členku.
Keď máte pri rozhodovaní pochybnosti – zvoľte radšej o niečo dlhší variant. Ak sa nohavice ukážu ako príliš dlhé - vždy budete mať príležitosť požiadať o pomoc krajčíra. Príliš krátke nohavice však takúto možnosť neposkytujú.
Naša ponuka športových nohavíc pre ženy zahŕňa aj veľkú škálu navrhovaných a dostupných veľkostí. Nájdete u nás ako verziu XXL - ideálnu pre všetky mladé mamičky, tak aj malé XS.
Všetky dostupné modely dámskych teplákov sú vyrobené z materiálov, ktoré je možné bez prekážok (aj pri vysokých teplotách) prať v automatickej práčke tými najobľúbenejšími prostriedkami.