Spodná bielizeň

Zobraziť: 28

Zobraziť: 28

Termoaktívna spodná bielizeň pre deti

Má vaše dieťa aktívny životný štýl? O jeho zdravie a pohodu sa treba starať pri každodennej hre a športe. K tomu vám pomôže vhodne zvolená termoaktívna bielizeň pre deti dostupná v Desportivo. Toto jedinečné oblečenie bolo navrhnuté špeciálne s ohľadom na potreby najmladších členov rodiny. Detská termoaktívna bielizeň účinne odvádza prebytočné teplo vznikajúce pri intenzívnom cvičení. Vaše dieťa vďaka tomu získava účinnú ochranu pred prehriatím, aj pred prechladnutím organizmu. Detská termobielizeň je určená na použitie ako prvá vrstva oblečenia. Pri jeho výrobe bola použitá bezšvová technológia. Hoci je oblečenie v priamom kontakte s telom, ani jeho celodenné nosenie nespôsobuje podráždenie alebo začervenanie pokožky. Termoaktívne oblečenie pre deti môžu s úspechom využiť aj malí alergici. Bolo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré nespôsobujú alergické reakcie. 

Pohodlné a funkčné termoaktívne oblečenie pre deti

Termooblečenie pre deti v sebe spája funkčnosť a komfort používania. Zaručuje voľnú cirkuláciu vzduchu, zabraňuje poteniu pokožky a vzniku nevzhľadných, páchnucich škvŕn na oblečení. Detská termoaktívna bielizeň zakúpená v predajni Desportivo je príjemná na dotyk. Dokonale priľne k telu a uľahčuje tak obliekanie ďalších vrstiev oblečenia, teda nohavíc, mikiny a svetra. Detská termoaktívna bielizeň neobmedzuje voľnosť pohybu. Krátko po obliekaní termolegín a tričká vaše dieťa zabudne, že ich vôbec nosia.Detská termobielizeň vytvára dojem tzv. "druhé kože".

Výhody termoaktívnej detskej spodnej bielizne

Zaujíma vás, či je termoaktívne oblečenie pre deti dobrým riešením pre vaše dieťa? Musíte vedieť, že jeho použitie má mnoho výhod. Predovšetkým:
• účinne absorbuje vlhkosť a transportuje ju von;
• vďaka flexibilnej Flexi zóne na lakťoch sa nenaťahuje ani neroluje;
• účinne chráni telo pred chladom;
• je ideálne na použitie pri tréningu v telocvični a tímových športoch.

Termoaktívna bielizeň pre deti zakúpená v predajni

Desportivo je zákazníkom dodávaná v originálnom balení. Sú k nemu pripojené všetky potrebné štítky. Sady môžete zakúpiť v rôznych veľkostiach a farbách. Spýtajte sa svojho batoľaťa, ktoré termoaktívne detské spodné prádlo z našej ponuky sa mu páči najviac.

Ako sa starať o detskú termobielizeň?

Termooblečenie pre deti môže dlhodobo úspešne plniť svoje funkcie za predpokladu, že je systematicky podrobované čisteniu a ošetrovaniu. Tieto druhy odevov by sa mali prať pri teplotách do 30 stupňov C za použitia špeciálnych práškov. Nemali by sa používať tradičné pracie prostriedky, ktoré by mohli poškodiť jemný materiál termoaktívneho oblečenia.

Nájsť pohodlné športové oblečenie pre deti môže byť problematické, preto je dobre, že ste prišli do Desportivo.pl. Náš internetový obchod ponúka kvalitné legíny pre deti, ktoré poslúžia ako pri telesnej výchove v škole, tak aj na bežné domáce použitie. Pozrite sa, čím sa vyznačujú detské legíny.