Spodná bielizeň

Kategórie
You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 55 produktov

 1. PUMA
  As low as 28,00 € 23,33 €
You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 55 produktov

Dámske športové spodné prádlo v Desportivo - máme to, čo hľadáte!

Dobre zvolená spodná bielizeň je základom sebavedomia každej ženy. Tento kúsok oblečenia s vami musí držať krok v každej situácii, spĺňať všetky každodenné výzvy a vyzerať bezchybne. Zároveň musí samozrejme spĺňať vaše estetické požiadavky. Naša ponuka zahŕňa široký výber elegantnej dámskej spodnej bielizne. Pozývame vás zoznámiť sa so všetkými modelmi dámskej spodnej bielizne na stránke Desportivo.

Bez ohľadu na to, či je váš životný štýl zameraný na šport a žijete aktívne každý deň, alebo si jednoducho vyberáte športové spodné prádlo, pretože kladiete dôraz na pohodlie pri nosení, určite si nájdete niečo pre seba.

Dámske spodné prádlo musí byť pohodlné!

Ak radi športujete alebo sa ešte len chystáte, určite viete, ako dobre zvolené oblečenie dokáže ovplyvniť kvalitu tréningu. Dámska spodná bielizeň nie je výnimkou a mať pohodlné spodné prádlo je základ pre vytvorenie športového outfitu.

Bez ohľadu na to, aký strih najradšej nosíte – vždy by ste si mali vyberať dámske spodné prádlo tej najvyššej kvality. Ak je vašou prioritou pohodlie a zdravie pokožky, sexi dámska bielizeň nestačí – musí byť prispôsobená aj potrebám aktívnych ľudí.

Výhoda dámskej športovej bielizne oproti ostatným

Možno sa pýtate, či staviť na špeciálne športové spodné prádlo. Podľa nás sa určite oplatí dôverovať značkám, ktoré sa už dlhé roky špecializujú na navrhovanie oblečenia pre aktívnych ľudí.

Produkty značky Puma, ktoré máme okrem iných v ponuke, sú príkladom premysleného modelu nohavičiek, ktoré splnia požiadavky aktívnych žien.

Materiál, z ktorého sú vyrobené, je priedušný, čo určite poskytne pohodlie vašej pokožke. Guma, ktorá je v nich použitá, je vyrobená z elastanu - to zaistí, aby vám vždy dokonale sedeli.

Návrhy pripravené špičkovými značkami sú pre ženy, ktoré sa chcú vo svojej novej spodnej bielizni cítiť pohodlne. Nezabúdajte, že dobre zvoleným športovým oblečením dokážete zamaskovať drobné nedostatky postavy a presne rovnakú úlohu môže zohrať aj dámska spodná bielizeň.

Dámske športové oblečenie v ponuke značky Desportivo

Ak žijete aktívne alebo si jednoducho ceníte pohodlie, ktoré ponúka športové oblečenie, dôrazne vám odporúčame pozrieť si ostatné kategórie produktov, ktoré vám umožnia zostaviť si kompletný športový outfit.

Odporúčame vám najmä:

 •     dámske mikiny
 •     dámske tepláky
 •     dámske tenisky
 •     dámske teplákové súpravy

Pri nákupe v našom internetovom obchode máte záruku originality všetkých zakúpených produktov. Každý z nich je originálne zabalený so sadou štítkov.

Široký výber termoaktívnej dámskej bielizne v ponuke Desportivo

Okrem nohavičiek tu nájdete aj súpravy termoaktívnej bielizne. Ak ste fanúšikom zimných športov, určite oceníte výhody dobre padnúcej súpravy spodnej bielizne, ktorá vám poskytne teplotný komfort.

Pohodlie športovca a tým aj kvalitu tréningu ovplyvňuje veľa faktorov. Jedným z najdôležitejších z nich je teplota vzduchu. Ak si chcete naplno užiť radosť zo zimného trekingu, lyžovania či snowboardingu, alebo možno radi beháte, keď teplota klesá pod nulu – toto bude riešenie pre vás.

Nevhodne zvolené oblečenie v zime môže viesť k ochladzovaniu organizmu, v lete k jeho prehrievaniu a zvýšenému poteniu pokožky, preto by ste sa im mali snažiť vyhnúť. Ideálnym riešením je optimálne zladené termoaktívne dámske spodné prádlo. Je to praktický odev, ktorý môžete nosiť po celý rok. Termoaktívne dámske oblečenie priliehajúce k telu je dokonalé na odvádzanie potu z pokožky.

Dámske termoprádlo sa dokonale prispôsobí tvaru postavy. Tento odev je dostupný v predajni Desportivo v rôznych veľkostiach. Flexibilita oblečenia však znamená, že súpravu termoaktívnej bielizne v inej veľkosti ako máte vy si jednoducho prispôsobíte individuálnym potrebám.

Dámske termoprádlo – najlepšia voľba pre vás

Nemožno poprieť, že dámske termoaktívne spodné prádlo sa v posledných rokoch teší čoraz väčšej obľube žien vedúcich aktívny životný štýl. Pýtate sa, aké faktory sú zodpovedné za tento stav? Stojí za to zdôrazniť aspoň niekoľko podmienok:

 •     univerzálnosť použitia - vhodné na použitie nielen pri tréningu, ale aj pri každodenných domácich a profesných povinnostiach, keď si to teplota vyžaduje;

 •     účinná tepelná izolácia - dámska termoaktívna mikina zaručuje vynikajúcu ochranu pred chladom aj teplom;

 •     efekt „druhej kože“ – dámske termoaktívne oblečenie dokonale priľne k telu; navyše je pružný a nespôsobuje odreniny ani podráždenie pokožky;

 •     schopnosť neutralizovať nepríjemné pachy, čo určite priaznivo ovplyvní váš každodenný komfort.

Správne zvolená súprava termoaktívnej bielizne neobmedzuje voľnosť pohybu. Vďaka tomu sa budete cítiť skvele vo svojej koži.

Termoaktívne oblečenie pre ženy - rôzne modely, najvyššia kvalita spracovania

V Desportivo si uvedomujeme rôzne potreby našich zákazníkov. Preto je naše termoprádlo pre ženy dostupné v rôznych verziách. Tenký odev je určený na letné použitie.

Tento typ termoaktívneho dámskeho oblečenia síce dokonale odvádza vlhkosť z povrchu pokožky a účinne ju chráni pred škodlivým UV žiarením, no nie je schopný ochrániť telo pred chladom.

Oveľa lepšie túto úlohu spĺňa dámska termoaktívna mikina vyrobená s použitím stredne hrubej látky, ktorá sa dá úspešne využiť na jar aj na jeseň.

Ak vám však záleží na plnom tepelnom komforte, dámske termoprádlo z hrubého pružného materiálu bude pre vás dokonalým riešením. Vďaka nemu sa pre vás cvičenie – aj pod holým nebom – stane skutočným potešením.

Ako si dobre vybrať dámske spodné prádlo online?

Vieme, že online nakupovanie má rovnako veľa odporcov ako priaznivcov. Niektorí oceňujú, že vďaka tejto forme nákupu oblečenia ušetria čas, no zároveň sa obávajú nesprávneho zladenia veľkosti a strihu.

V reakcii na potreby našich zákazníkov meriame každý kus nášho oblečenia v internetovom obchode, aby ste sa mohli plne vedome rozhodnúť pre daný model, a to ako spodnú bielizeň, tak akýkoľvek iný druh odevu.