Kraťasy

Kategórie

Kraťasy

You're currently reading page 1 of 4

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 100 produktov

 1. adidas
  As low as 17,00 € 14,17 €
 2. adidas
  As low as 17,00 € 14,17 €
 3. adidas
  As low as 17,00 € 14,17 €
 4. adidas
  As low as 17,00 € 14,17 €
 5. adidas
  As low as 18,00 € 15,00 €
 6. adidas
  As low as 18,00 € 15,00 €
 7. adidas
  As low as 18,00 € 15,00 €
 8. adidas
  As low as 18,00 € 15,00 €
 9. adidas
  As low as 21,00 € 17,50 €
 10. adidas
  As low as 21,00 € 17,50 €
You're currently reading page 1 of 4

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 100 produktov

Detské kraťasy – prečo sa ich oplatí mať?

Detské kraťasy sú prvkom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadneho batoľaťa. Dobre padnúce, neobmedzujúce pohyb pri hre, zaisťujúce cirkuláciu vzduchu, umožňujúce veľmi vysoký komfort, sú potrebné najmä v lete.

V našej predajni dbáme na to, aby rodičia, ktorí dopĺňajú šatník svojich detí, im poskytli kvalitné oblečenie za veľmi výhodné ceny. Prezrite si ponuku obchodu Desportivo a užívajte si špičkové športové značky bez preplácania!

Nezabudnite, že sortiment našej predajne sa mení prakticky každý deň, preto vám odporúčame navštíviť záložku „Novinky“, kde môžete sledovať, čo nové u nás nájdete. Dbáme na to, aby naše kolekcie boli zostavené tak, aby našim zákazníkom, mladším aj starším, poskytli široký výber najnovších, najmódnejších modelov, ako aj overenú a univerzálnu klasiku.

Na aké príležitosti sú chlapčenské kraťasy užitočné?

Ak sa pýtate, či sa oplatí investovať do páru dizajnových šortiek pre deti, uisťujeme vás, že je to dobré rozhodnutie, pretože vaše dieťa ich bude môcť nosiť prakticky celý rok. Budú ideálne pre chlapcov aj dievčatá.

Chlapci so záľubou v športe ocenia pohodlie, ktoré poskytujú dobre zladené kraťasy. Vo väčšine prípadov sa najlepšie cítia v pohodlnom oblečení, ktoré neobmedzuje pohyb a nezadržiava vlhkosť, čo im umožňuje užiť si každú zábavu či cvičenie na hodinách telesnej výchovy na maximum.

Z tohto dôvodu sa pri futbalovom, basketbalovom či akomkoľvek inom športovom tréningu oplatí investovať do kvalitných šortiek, ktoré vydržia aj tie najintenzívnejšie tréningy.

V tomto prípade je tiež veľmi dôležité, aby materiál nedráždil citlivú detskú pokožku a navyše bol vzhľadom na intenzitu používania čo najodolnejší. Pri tréningu je tiež dôležité, aby oblečenie dieťa netlačilo, pretože to môže sťažiť sústredenie sa na samotnú hru alebo správne prevedenie cvikov.

Kedy sú chlapčenské krátke kraťasy ešte užitočné?

 •     počas telesnej výchovy
 •     na školských výletoch
 •     počas prázdnin ako denný prvok outfitu
 •     počas školských aktivít 
 •     v zime počas aktivít v hale
 •     ako pohodlné oblečenie doma

Šortky môžu deti využiť aj ako súčasť pyžama alebo ako plavky. Vzhľadom na univerzálnosť tohto odevu sa oplatí zaradiť ho do detských šatníkov  v počte niekoľkých kusov.

Z akého materiálu by mali byť detské kraťasy?

Musíme priznať, že na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. V sortimente máme veľký výber materiálov, no vďaka tomu, že máme len produkty overených svetových značiek, môžete si byť istí vysokou kvalitou každého z nich.

Športové kraťasy, ktoré bude dieťa využívať na športovanie najmä počas leta, kedy bude často prichádzať do kontaktu s vodou, by mali byť vyrobené z polyesteru. Tento materiál má mnoho výhod. Ak máte pri kúpe polyesterového detského oblečenia obavy, odporúčame vám, aby ste si pred jeho kúpou pozreli jeho hlavné výhody.

Výhody polyesteru

Po prvé, táto látka už nie je taká, akú poznáme spred niekoľkých desiatok rokov a pamätáme si ju ako umelý, nepríjemný plastový materiál, ktorý nedovoľuje pokožke dýchať. Ten polyester nájdeme, ale v prípade lacného oblečenia, kde výrobcovia nedbajú na jeho kvalitu.

Vďaka tomu, že v Desportivo nájdete značky, ktoré už roky zdokonaľujú svoje technológie vo výrobe oblečenia, môžete im dôverovať, to, čo vyberiete, bude šetrné k pokožke vášho dieťaťa. Spoločnosti, ktoré sú na trhu dlhé roky, sa snažia o dôveru zákazníkov, aby sa k nim vracali pri ďalších nákupoch. Vďaka tomu si môžete byť istí, že detské oblečenie je dobre testované a bezpečné pre jemnú detskú pokožku.

Polyester je pomerne lacný na výrobu, preto sú aj ceny odevov z tejto látky oveľa nižšie v porovnaní s prírodnými látkami. To platí najmä pre oblečenie, ktoré nosia deti, ktoré potrebujú viac oblečenia tým, že sa často pri zábave zašpinia alebo z neho jednoducho vyrastajú.

Je tiež veľmi odolný, takže sa nemusíte báť mechanického poškodenia alebo poškodenia spôsobeného vysokou teplotou pri praní. Navyše je odolný voči rozťahovaniu, nemusíme sa báť, že oblečenie, ktoré kupujeme, stratí za chvíľu tvar a už dieťaťu nesadne, čo je v prípade úplne prírodných materiálov veľmi možné.

Polyester sa dá ľahko kombinovať s inými materiálmi, takže aj jeho malé množstvo v zložení zvýši odolnosť odevu. Tento materiál nevyžaduje žehlenie, čo je obzvlášť dôležité v prípade športového oblečenia a oblečenia, ktoré používame každý deň. Je známe, že každá chvíľa počas ranných príprav na deň je na nezaplatenie a radšej ju venujeme iným činnostiam ako je žehlenie.

Navyše je odolný voči hubám, plesniam a moliam, takže viete, že kupujete kraťasy, ktoré vaše dieťa využije niekoľko sezón. V každej situácii sa oplatí vybrať si dobré produkty a namiesto niekoľkých párov vybrať menej, ale kvalitnejšie.

Vďaka tomu sme aj ekologickí, pretože hoci je polyester umelo vyrobený materiál, dlhodobým používaním jedného páru neprispievame k zbytočnej produkcii odpadu.

Hlavnou výhodou polyesteru, vďaka ktorému sa používa pri výrobe športového oblečenia, je však fakt, že vlhkosť nezadržiava, ale odvádza von.

Suma sumárum, aj keď doteraz bol pre vás polyester materiálom, ktorému je lepšie sa vyhnúť, odporúčame, aby ste mu dali šancu a vďaka vysokej kvalite produktov, ktoré ponúkame, sme si istí, že nákup vás nesklame.

Druhým najpoužívanejším materiálom, ktorý v našom obchode nájdete, je bavlna, ktorá je ako stvorená na oblečenie pre staršie aj menšie deti.

Hlavnou výhodou bavlneného oblečenia je, že je veľmi priedušné. Táto látka sa odporúča najmä na tie časti oblečenia, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou dieťaťa, t.j. šortky, tričká, ponožky alebo spodná bielizeň.

Bavlnené oblečenie je tiež zvyčajne veľmi farebné, pretože sa veľmi ľahko farbí. V prípade detských produktov to bude nepochybná výhoda, je známe, že farby milujú.

Kraťasy pre chlapcov a dievčatá

Ak sa pýtate, či bude nákup kraťasov rovnako potrebný pre dievča ako pre chlapca,  uisťujeme vás, že dievčatá budú naše šortky milovať s rovnakým nadšením.

V prvom rade našu ponuku, nielen čo sa týka detských šortiek, vždy staviame tak, aby si každé dieťa našlo niečo pre seba. Máme široký výber v klasických, tlmených farbách, ktoré budú skvelé pre obe pohlavia. Naša predajňa ponúka modely známych a renomovaných športových značiek.

 • Ponúkame okrem iného Chlapčenské kraťasy Nike a adidas v mnohých rôznych farbách, ktoré vám umožnia vybrať si konkrétny kúsok podľa preferencií dieťaťa k vrchnej časti outfitu.
 •     Malé logo výrobcu dotvára jemný dizajn na každodenné nosenie. Majú tiež klasický strih, vďaka čomu sú nadčasové.
 •     Máme na výber veľa veľkostí - od 116 do 164 cm, ako aj od XS po XL. Vďaka tomu kúpite kraťasy ako pre 5 a 6-ročných, tak aj pre tínedžerov.

Vieme, že dievčatá si väčšinou vyberajú iné farby ako chlapci, najmä v období školského a predškolského veku. U nás nájdete široký výber farieb, od odtieňov žltej, cez oranžovú a zelenú až po ružovú a pastelovú, ktoré dievčatá majú veľmi radi.

Dievčatá sa na dvore alebo ihrisku chcú zabávať rovnako ako chlapci, takže oblečenie musí byť rovnako funkčné ako u chlapcov.

Samozrejme, nepodceňujeme tu estetický aspekt, ktorý je rovnako dôležitý. Preto v našom obchode máte taký široký výber produktov z každej kategórie, aby ste našli perfektne zladené detské kraťasy.

Kraťasy, ktoré si slečna vyberie sama, bude rada nosiť do školy aj na dvor. K tomu stačí zvoliť pohodlné tenisky a máme jednoducho poskladaný módny outfit, ktorý nebude prekážať pri žiadnej zábave.

Online nakupovanie má mnoho výhod, jednou z nich je určite možnosť poradiť sa s dieťaťom, akú farbu bude s najväčšou pravdepodobnosťou nosiť. Takéto spoločné nakupovanie je zároveň skvelou príležitosťou, ako spolu stráviť čas a porozprávať sa s dieťaťom.

Online nakupovanie – šetrí čas a peniaze

Ak sa nemôžete presvedčiť o tejto forme nakupovania, možno je ten správny čas na zmenu postoju. V prvom rade nemusíte strácať čas ani cestovať do obchodných centier, nebudete stáť v radách, tankovať atď.

Často sa dieťa pri tradičnom nakupovaní stáva netrpezlivým, čo často nákupy komplikuje. Tu tento problém nemáte a vďaka tomu, že každý kus oblečenia, ktorý ponúkame, premeriame s veľkou presnosťou, nemusíte sa báť, že si kúpite zlú veľkosť.

Ak by sa tak však stalo, pamätajte, že na pohodlné vrátenie zakúpeného tovaru máte až 14 dní a vďaka rýchlemu dodaniu sa k vám oblečenie dostane práve vtedy, keď ho potrebujete.

Pamätajte tiež, že pri väčšom nákupe môžete získať dopravu zadarmo a ušetriť tak ešte viac. Ak kupujete kraťasy pre svoje dieťa, pozrite si ďalšie obľúbené kategórie. Sme si istí, že sa budú páčiť chlapcovi aj dievčaťu:

 •     detské tričká
 •     detské mikiny
 •     detské teplákové súpravy
 •     detské tenisky

Pri väčších nákupoch si môžete naplánovať celú štylizáciu tak, aby bola konzistentná a vytvorila veľa rôznych kombinácií. Stačí si len pozrieť, čo už má vaše dieťa v šatníku a čo aktuálne potrebuje.

Uisťujeme vás, že nakupovanie cez internet je možnosťou, ktorá vám umožní ušetriť nielen čas, ale aj peniaze – vďaka tomu, že všetky odevy starostlivo skompletizujete, sa vám nehromadia veci, ktoré vám nesedia a ležia nevyužité, a nie ste nútení kúpiť si ďalší.

Nájdite si chvíľku a prezrite si všetky produkty na našej stránke a kúpte si naozaj dobre zvolené kraťasy, ktoré v kombinácii s farebne zladeným tričkom vytvoria skvelý set na mnohé príležitosti.

Ako detské kraťasy, tak aj ostatné kusy oblečenia dostupné v našej ponuke sa vyznačujú atraktívnou cenou zohľadňujúcou kvalitu spracovania a značku. Podrobné informácie o veľkostiach dostupné na našej webovej stránke vám pomôžu vybrať ten správny model a uistiť sa, že bude perfektne sedieť.

Kraťasy pre deti - ponuka Desportivo

Čím sa ešte vyznačujú modely z našej predajne?

 • Kraťasy, ktoré ponúkame sú veľmi moderné a určite sa zapáčia vášmu dieťaťu, napríklad tie s logom adidas, Nike alebo 4F.
 • Materiál je kvalitný, takže nedráždi pokožku, a preto ho môžu nosiť aj celkom malé deti.Modely sú v páse zakončené gumou alebo pohodlným lemom, takže vás môžeme ubezpečiť, že investujete nielen do vizuálne atraktívneho oblečenia, ale môžete si byť istí aj jeho funkčnosťou.
 • Univerzálna dĺžka našich kraťasov po kolená je vhodná pre vysokých aj nízkych chlapcov. Máme širokú škálu produktov pre tínedžerov aj celkom malé deti.
 • Naše detské šortky sú väčšinou modely s vreckami, čo poskytuje dodatočný komfort pri ich používaní. Vďaka tomu sa budú skvele hodiť na výlety a hry na dvor, deti si v nich budú môcť ukryť svoje drobnosti.

Prečo sa oplatí kúpiť od Desportivo?

Predajňa Desportivo ponúka len originálne produkty, takže keď sa rozhodnete pre nákup v našom obchode, môžete si byť istí kvalitou tovaru a výborným spracovaním. Ku každej objednávke je priložená sada visačiek od výrobcu, ktoré potvrdzujú ich originalitu. Ku každej objednávke pristupujeme profesionálne tým, že ju odošleme čo najskôr.

Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov, takže si môžete byť istí, že sme spoľahlivý predajca a môžete nám dôverovať. Nízke ceny, ktoré garantujeme, vám umožnia kúpiť si niekoľko párov súčasne a nemusíte sa o doplnenie šatníka dlho starať .