Legíny

Kategórie

Pohodlné a praktické pánske legíny

Hovorí sa, že tréning robí majstra. To platí pre akýkoľvek typ aktivity, vrátane fyzickej aktivity. Pokiaľ milujete šport a venujete sa mu naozaj radi a posilňovňa je vašim druhým domovom, určite sa vybavte správne vybranými pánskymi legínami. V predajni Desportivo nájdete rôzne modely, ktoré si jednoducho prispôsobíte svojim individuálnym potrebám. Priliehavé pánske legíny neobmedzujú voľnosť pohybu, takže ich s úspechom využijete pri prevádzkovaní rôznych športov.

Pánske športové legíny adidas zaručujú pokožke tepelný komfort. Pohodlný, polyesterový materiál, z ktorého sú vyrobené, je pružný a vzdušný. Poskytuje telu neustály prístup na čerstvý vzduch. Vlhkosť, ktorá sa objaví pri dlhodobom kontakte s pokožkou, je efektívne transportovaná von. Vďaka tomu sú u nás zakúpené pánske legíny vhodné na použitie v období jeseň-zima aj jar-leto. Dokonca ich môžete nosiť pohodlne celý deň. Vďaka tmavej farbe sa oblečenie príliš ľahko neušpiní. Technológia Anti-Odor použitá pri výrobe modelov Under Amour zase účinne chráni materiál pred vznikom nepríjemných pachov.

Funkčné pánske legíny pre každého nadšenca do fyzickej aktivity

Pánske legíny do telocvične boli navrhnuté tak, aby boli pre používateľov čo najpohodlnejšie a bezpečné. Strečový, priedušný materiál zaručuje kvalitu tréningu na najvyššej úrovni. Kompresná tkanina účinne uvoľňuje svaly a zvyšuje prietok krvi počas cvičenia. Pánske bežecké legíny sú navyše vybavené plochými, riadne vystuženými švami. Ani pri vykonávaní zložitejších cvikov a akrobacie nedrhnú kožu. Pánske legíny nevyvolávajú tlak na telo na žiadnom mieste. Keď ich nosíte, budete sa v nich cítiť ako v druhej koži.

Neobmedzený výber pánskych legín

Pánske športové legíny dostupné v obchode Desportivo sú kombináciou atraktívneho designu a funkčnosti. Modely medzinárodne uznávaných značiek a výrobcov ako adidas alebo Under Amour sa skvele hodia pre najrôznejšie situácie. Hoci sú určené predovšetkým na použitie pri silovom a gymnastickom tréningu, nič nebráni tomu, aby ste ich nosili každý deň, napríklad pri domácich prácach.

Za odporúčanie stojí najmä:
• pánske legíny do telocvične vybavené praktickými vreckami na zips na prenášanie drobností (napr. peňaženky alebo mobilného telefónu);
• pánske bežecké legíny s funkčnou spodnou nohavicou na zips - perfektne sa prispôsobia tvaru nôh, zdôrazňujú ich krásnu plastiku a svaly. 
V Desportivo predávame iba nové, originál zabalené pánske legíny. Tovar je opatrený sadou visačiek. Pánske športové legíny sú zdobené rôznymi grafickými motívmi, dodávajú outfitu zaujímavý vzhľad. Ozdobné prvky zostávajú na nohaviciach dlhú dobu. Ani po opakovanom praní nevyblednú a neopotrebujú sa a sú odolné voči škodlivým účinkom UV žiarenia. Môžete ich teda pohodlne používať po mnoho sezón.

Pozrite sa na tabuľku veľkostí dostupnú na stránkach obchodu Desportivo a vyberte si tie pravé pánske legíny pre seba. Srdečne vás pozývame na využitie našej ponuky!