Kappa

Kategórie

Značky

You're currently reading page 1 of 11

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 296 produktov

You're currently reading page 1 of 11

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 296 produktov

Topánky Kappa

Talianska značka Kappa je jednou z najdlhšie pôsobiacich na trhu s oblečením a obuvou. Jeho počiatky siahajú až do roku 1916, ale názov bol oficiálne zaregistrovaný až v roku 1967. Spoločnosť bola založená v Turíne a spočiatku vyrábala drobné ponožky a spodnú bielizeň, ale čoskoro sa dopyt po jej produktoch výrazne zvýšil. Po roku 1958 sa v sortimente objavili prvé odevy. V roku 1967 vzniklo charakteristické logo Kappa, zobrazujúce dve postavy - ženu a mužov, ktorí sedia chrbtom k sebe. Logo má symbolizovať nielen to, že značka ponúka oblečenie pre obe pohlavia, ale aj ich rovnoprávnosť a vzájomnú podporu v každodenných aj športových aktivitách.

V 70. rokoch sa začali objavovať prvé topánky Kappa. Majitelia sa zamerali aj na výrobu odevov, ktoré mali zaručiť komfort používania a byť maximálne univerzálny. Kappa sa podieľa na podpore fyzickej aktivity a budovaní pozitívneho vzťahu k realite okolo nás. Okrem toho prevádzkuje rozsiahle sponzorské aktivity, podporuje okrem iného futbalové tímy, individuálnych športovcov a mnoho ďalších športov.

Čo charakterizuje športová obuv Kappa a ďalšie produkty tejto značky?

Produkty značky sú už mnoho rokov veľmi obľúbené. Dychtivo po nich siahajú ľudia všetkých vekových kategórií, a to ako profesionálni športovci, amatéri, tak aj ľudia, ktorí majú radi športový štýl. Sortiment zahŕňa nielen tenisky Kappa, ale aj mnoho modelov oblečenia, určených na tréning aj každodenné nosenie, a tiež početné doplnky a príslušenstvo. Všetky sa vyznačujú originálnym designom, kvalitným spracovaním a módnym vzhľadom. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí oceňujú voľnosť, pohodlie a funkčnosť. Ako dámske topánky Kappa, tak aj ďalšie produkty podpísané jej logom sú vytvorené na základe inšpirácie svetom okolo nás. Návrhári oblečenia a obuvi kladú veľký dôraz na detaily, a preto celok pôsobí veľmi atraktívne.
Ľudia, ktorí chcú vyjadriť svoj individuálny štýl, dychtivo siahnu po oblečení a ďalších produktoch talianskej značky. Topánky Kappa pre mužov, ženy aj tie určené pre najmenších užívateľov pritom odkazujú na moderné trendy. Vďaka tomu vyzerajú skvele ako k športovému outfitu, tak v kombinácii s ležérnymi štylizáciami. Na jednej strane pomáhajú k stále lepším športovým výsledkom, na druhej vďaka nim vyzeráme módne a cítime sa skvele.

Kappa sandále a nielen to - čo nájdete v našej ponuke?

Topánky Kappa sú skvelou voľbou pre ženy, mužov aj deti. V našom sortimente nájdete mnoho modelov talianskej značky, ktoré ľahko prispôsobíte svojmu životnému štýlu a najčastejšie prevádzkovaným činnostiam. Pokiaľ hľadáte čo najuniverzálnejšiu obuv, skvelou voľbou budú tenisky Kappa v tmavom odtieni, ktoré sa ľahko prispôsobia mnohým štýlom. Vyznačujú sa ľahkosťou a sú vybavené sieťovinou, ktorá zaisťuje priedušnosť. Oceníme to predovšetkým počas letných horúčav. Ďalšou výhodou je mäkká podšívka a penová podrážka, ktorá zaručuje vysoký komfort používania.

Veľkú časť nášho sortimentu tvoria detské topánky Kappa. Sú v podobe sandálov na leto, športových modelov na každodenné nosenie alebo na výmenu do školy či škôlky aj ako indoor verzia na behanie alebo prevádzkovanie iných športov. Obuv je dostupná v mnohých rôznych farbách - ako v intenzívnych odtieňoch červenej, štýlových pastelových, tak aj klasických tmavých farbách.