Under Armour

Kategórie

Značky

You're currently reading page 1 of 6

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 153 produktov

You're currently reading page 1 of 6

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 153 produktov

Čím sa líši Under Armour?

Úspech značky a vynikajúca kvalita produktov sú výsledkom kombinácie vysoko kvalitných materiálov a vyspelých technológií. Vďaka tomu sú oblečenie aj topánky perfektné na tréning rôznej intenzity a v mnohých ďalších situáciách. Je to správna voľba, pokiaľ chcete mať správne chladenie, chcete byť v teple a v suchu a nechcete byť obmedzení v pohybe. Značka využíva inovatívne riešenie, aby splnila rôzne požiadavky a potreby. Priedušné materiály účinne odvádzajú pot a zároveň regulujú telesnú teplotu. To je najlepší variant pre ľudí, ktorí trénujú v lete, pretože môžu počítať s príjemným ochladením a pocitom sucha.
Vďaka ďalším použitým technológiám sa v produktoch, ako sú šortky Under Armour, cítite ako vo vlastnej koži, zaručujú mimoriadny komfort a pôžitok počas tréningu. To vám umožní sústrediť sa iba na cvičenie a zlepšenie vášho výkonu. Veľkou výhodou je mäkkosť a ľahkosť a navyše žiadne riziko odrenín, podráždenia a nepríjemného lepenia sa na telo. Inovatívna technológia charakterizuje aj pánske a dámske topánky Under Armour. Boli vybavené systémom tlmenia nárazov, vďaka ktorému lepšie tlmia nárazy chodidla. Konštrukcia je navyše ľahká a atraktívna.

Súpravy, čiapky Under Armour a nielen to - čo môžete nájsť v našej ponuke?

Ponúkame široký výber produktov americkej značky, ktoré sú perfektné ako na tréning, tak na každodenné použitie. Pre trochu chladnejšie dni bude skvelým riešením mikina Under Armour dostupná v rôznych farbách. Je ľahká, pohodlná a vo vnútri extrémne mäkká. Vďaka klasickému strihu sa hodí pre každú postavu, rovnako ako k nohaviciam, kraťasom a legínam. V našej ponuke nechýbajú ani tepláky. Toto je ďalšia dobrá voľba pre chladnejšie dni. Vďaka použitiu technológie ColdGear a mäkkému povlaku, ktorý vedie teplo, môžeme počítať s udržaním stálej príjemnej teploty.

Veľkú časť sortimentu tvorí príslušenstvo, ktoré je možné využiť v mnohých situáciách. Šiltovky sú na jednej strane módnym doplnkom, na druhej strane sú účinnou ochranou hlavy pred slnkom. Ponúkame medzi iným univerzálne šiltovky v rôznych farbách, ktoré je možné ľahko prispôsobiť rôznym štýlom. Ďalším produktom Under Armour je športová taška. Ide o najlepší variant tréningu, ktorý navyše dobre poslúži pri akýchkoľvek výletoch. Priestranná priehradka a vrecká umožňujú pohodlnú a bezpečnú prepravu vecí. Okrem toho existujú ponožky, ktoré účinne odvádzajú vlhkosť, tašky cez rameno, tašky na topánky, dámske a pánske tričká, kraťasy, topánky a mnoho ďalšieho. Pozývame vás na zoznámenie sa so sortimentom.