You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 43 produktov

You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 43 produktov

Dámska tepláková súprava - vyberte si perfektnú súpravu

Dámske teplákové súpravy sú dnes jedným z najobľúbenejších kúskov oblečenia medzi ženami všetkých vekových kategórií. Kedysi boli určené len na šport, dnes si získali srdcia žien po celom svete – svoju obľúbenú súpravu si obliekajú nielen na tréning, ale s radosťou si ju vyberajú aj na každodenné nosenie.

Obľúbenosť teplákových súprav je spôsobená ich všestrannosťou, výnimočným komfortom a nepopierateľným potešením z nosenia v každom ročnom období.

Móda a pohodlie, alebo ako to začalo

Od návrhu prvého páru teplákových súprav ubehlo viac ako 100 rokov! Predchodcami tejto oblasti módy sú francúzska značka Le Coq Sportif a americká Russell Manufacturing Co.

Ponuka francúzskej spoločnosti smerovala najmä k športovcom, a to doslova k športovcom – názov značky možno preložiť ako „Atletický kohút“. Postupom času popularita značky Le Coq Sportif rástla, až začala oficiálne obliekať takmer všetky francúzske športové tímy.

Americká spoločnosť Russell Manufacturing Co. patrí do svetoznámeho koncernu Fruit of the Loom. Svoju obľubu postavila na známych a celým svetom milovaných šedých mikinách. Po 5 rokoch činnosti firma rozšírila svoj sortiment o všetky odevy.


Dámske teplákové súpravy – ich lepšie a horšie chvíle

V priebehu desaťročí zažili teplákové súpravy chvíle slávy - napríklad vďaka Mel C, speváčke skupiny Spice Girls, ktorá bola známa ako Sporty Spice - vyberala si sety pozostávajúce z adidas teplákových súprav a veľmi krátkych topov. Zažili si tiež menej populárne obdobie. 
Ich popularita klesala kvôli častému noseniu takzvanými chuligánmi, ktorí nikdy nevzbudzovali sympatie. Pripomínali životný štýl, s ktorým sme sa nechceli stotožňovať.

V dnešnej dobe je najdôležitejším faktorom pri výbere oblečenia pohodlnosť a univerzálnosť - niet sa čomu diviť, že si svet zamiloval teplákové súpravy o to viac.

Dámske teplákové súpravy sú veľmi obľúbené nielen do posilňovne

Dnes väčšina spoločností, ktoré produkujú kolekcie dámskeho oblečenia, ponúka veľa farebných možností pre teplákové súpravy. Oblečenie, ktoré si oblečú do mesta a také, v ktorom relaxujú doma, si dnes ženy vyberajú s podobnou starostlivosťou.

Obľúbené oblečenie do telocvične a ďalšie

K obnovenému obdivu k teplákovým súpravám, a to u žien aj mužov, rozhodne prispeli aj časy lockdownu a home office.

Počas spomenutého lockdown obdobia sa všetci snažili , aby boli aspoň na chvíľu „tu a teraz“, a teda užili si domov a rodinný život a ako iste viete, dobre zvolené oblečenie je dôležité v každej situácii.

Len málo vecí dokáže tak silne ovplyvniť našu náladu, či už pozitívne alebo negatívne. Najmä pokiaľ ide o oblečenie, ktorého hlavným cieľom je poskytnúť nám pohodlie – či už pri cvičení obľúbenej disciplíny alebo pri vybavovaní rôznych vecí v meste.

Éra domáceho tréningu

Z dôvodu pandémie a uzavretých hál a telocviční sa tréningy presunuli do našich domovov. Mnohým ženám toto riešenie vyhovovalo a začalo fungovať natoľko, že si tento zvyk zamilovali.

Cvičenie doma v žiadnom prípade neznamená vzdať sa vhodného outfitu – práve naopak. V ére Instagramu, bezprostredného zdieľania aktuálne prežitých situácií, sa chceme dobre prezentovať vždy, nielen na dovolenke.

Tenká bavlnená tepláková súprava je ako stvorená do domácich podmienok. Môžeme cvičiť na podložke s odporovými gumami, ísť na prechádzku do parku alebo na bicykel. Toto je jedna z najuniverzálnejších vlastností športového oblečenia.

Ak plánujete začať trénovať doma, no nemáte ešte vhodné vybavenie, odporúčame, aby ste sa pri kúpe dámskej teplákovej súpravy oboznámili s našimi doplnkami:

  •     podložky na cvičenie
  •     odporové gumy
  •     športové fľaše

Keď stavíte na dámsku teplákovú súpravu z obchodu Desportivo, bude tou najlepšou voľbou za konkurenčnú cenu, či už je určená na fitness alebo relax na gauči.

Cíťte sa pri svojom obľúbenom športe pohodlne

Vieme, aké dôležité je vybrať si skvelý outfit, v ktorom beháte alebo robíte silový tréning.

Medzi modelmi ktoré ponúkame určite nájdete veľmi pohodlné súpravy s mikinou s perfektným strihom, vďaka ktorým  Váš tréning posuniete na ešte vyššiu úroveň.

Zvoľte maximálne pohodlie – dobre zvolené tepláky sú polovica úspechu

Pri dobre zvolených teplákoch je mimoriadne dôležitý ich pás. Môžete si vybrať model s gumičkou alebo s manžetami, dôležité je, aby ste ich mali možnosť čo najviac prispôsobiť svojej postave a osobným preferenciám.

Nájdete u nás aj modely s nohavicami na zips, ktoré môžete nosiť na viacero spôsobov.

Módne aj v posilňovni - dámske teplákové súpravy s prúžkami

Ženy väčšinou venujú veľkú pozornosť športu a starostlivosti o svoje telo. Fitness centrá sú preplnené často aj v neskorých večerných hodinách. Okrem toho chcú ženy vyzerať rovnako dobre doma ako v posilňovni.

Dámska tepláková súprava adidas - v súlade s najnovšími trendmi

Perfektnou voľbou v tomto prípade budú pohodlné legíny a pre štýlový príchod do fitka ikonické teplákové súpravy adidas s 3 prúžkami, ktoré sú na jednej strane klasické, no na druhej strane sa líšia od ostatných značiek ponúkajúcich športové oblečenie.Teplákové súpravy adidas do posilňovne sú zárukou vysokej kvality za veľmi atraktívnu cenu.

Teplákové súpravy  Adidas veľmi často využívajú aj ľudia, ktorí sa športu venujú profesionálne. V tomto prípade sa mierne líšia od klasických verzií. Vyskúšajte aj inú súpravu, napríklad tréningovú teplákovú súpravu Nike s rovnako kvalitným materiálom zaisťujúcim pohodlie pri cvičení.

Dámske teplákové súpravy – aký materiál si vybrať?

Materiál aj dizajn teplákovej súpravy, ktorý si vyberieme, bude závisieť od našich preferencií a od účelu, pre ktorý si teplákovú súpravu kúpime.

V našom internetovom obchode Desportivo nájdete dámske teplákové súpravy z tých najlepších materiálov ako z bavlny, polyesteru, tak zo zmesových látok. Najčastejšie sú vyrobené z látky príjemnej na dotyk, ktorá zaručuje vysoký komfort nosenia a módny vzhľad. Toto riešenie bude najlepšie, keď budete hľadať každodenné oblečenie, ktorého hlavným účelom bude poskytnúť vám tepelný komfort.

Dámska tepláková súprava je rovnako praktická v každom ročnom období

V zime sa bude hodiť ako jedna z vrstiev, ktorú si môžete obliecť pod svoj obľúbený kabát alebo bundu.V lete poslúži napríklad počas chladnejších večerov. Vďaka kvalitnému materiálu sa nemusíte báť, že stratí svoj tvar.

Ak plánujete teplákovú súpravu nosiť každý deň, aj do práce alebo do školy, podľa nás je najlepším materiálom na takýto účel bavlna alebo zmes bavlny a elastanu.

V lete sa vám pri večernom poklese teploty bude hodiť mikina, ktorú si kúpite v súprave s teplákmi. Vzhľadom na to, že každá mikina, bez ohľadu na materiál, z ktorého bola vyrobená, sa nekrčí príliš ľahko, môžete ju mať celý deň v ruksaku alebo kabelke a použiť ju až večer.

Polyester - prekvapivo dobrý?

Časť nášho sortimentu tvorí bavlna a veľká časť je tiež vyrobená z polyesteru. Je to jedna z najobľúbenejších tkanín používaných pri výrobe športového oblečenia.

Tento materiál sa nie vždy spája s dobrou povesťou, čo je v prípade športového oblečenia rozhodne neopodstatnené. Polyester, ktorý pri výrobe oblečenia používajú takí velikáni športovej módy ako adidas, Nike či Kappa, sa rozhodne odlišuje od plastovej, klzkej a jednoducho nepríjemnej látky, obľúbenej v 50. rokoch minulého storočia.

Technológie, ktoré dnes pri jeho výrobe používaj najväčšie firmy z neho urobili jeden z najobľúbenejších materiálov, a to aj v prípade spodnej bielizne. Riešenia používané v súčasných návrhoch odevov ich robia šetrnými k pokožke a veľmi odolnými. Oblečenie vyrobené z polyesteru je navyše veľmi odolné voči poveternostným vplyvom, a tak sa osvedčí pri tréningu doma aj vonku.

Navyše sa bude skvele hodiť v situáciách, kedy nás sprevádzajú teplotné zmeny, takže to bude najlepšie riešenie, ak chodíme napríklad na hory.

Nemusíte mať obavy z nákupy oblečenia z polyesteru, veríme, že je to jeden z najlepších materiálov, zvlášť na športovo zamerané kolekcie.

Oblečenie z tohto materiálu má mnoho výhod. V prvom rade je mimoriadne odolné. Nemusíte sa obávať, že po prvom praní práve kúpené oblečenie vplyvom mierne vyššej teploty stratí svoj tvar alebo zmení svoju veľkosť.

Nezabúdajme na výhody polyesteru

Stručne povedané, hlavnou výhodou polyesteru oproti iným tkaninám je nepochybne vysoká odolnosť. Z tohto dôvodu si ho často vyberajú najväčší výrobcovia športového oblečenia ako adidas, Nike a Puma.

Náš sortiment vyberáme podľa najlepších výrobcov. Tento materiál nie je náchylný na tvorbu plesní či húb a taktiež nepriťahuje mole.. Navyše nebledne tak ľahko ako bavlna a vďaka vysokej elasticite si dlho drží tvar.

Polyester je ideálny na výrobu športového oblečenia, pretože vlhkosť nezadržiava, ale transportuje von, vďaka čomu zostane vaša pokožka suchá aj pri veľmi intenzívnom tréningu. Ideálny teda bude pri tréningoch doma alebo na čerstvom vzduchu.


Tepláková súprava – s potlačou alebo obyčajnú?

Ak je kúpa prvej teplákovej súpravy ešte len pred vami, alebo naopak – v šatníku máte už niekoľko exemplárov a hľadáte ďalšie, zrejme premýšľate, na aký typ staviť.

Hladká, monochromatická aj farebnejšia verzia majú svojich priaznivcov. V našej predajni si každý nájde to svoje, bez ohľadu na to, na ktorej strane stojí, pretože náš sortiment vyberáme tak, aby ste mali vždy na výber viacero možností.

Ak máte radi produkty s logom, odporúčame dámske teplákové súpravy Nike alebo adidas, ktoré sú zvyčajne zdobené viac či menej diskrétnou ochrannou známkou bez ohľadu na model.

Tepláková súprava, nie nevyhnutne monochromatická

Dizajnéri športového oblečenia často vyberajú nohavice a mikiny v súpravách, ktoré nie sú úplne identické a niekedy dokonca kontrastné. Ak sa vám na prvý pohľad zdajú farebné kombinácie súprav čisto náhodné, môžeme vás ubezpečiť, že to tak nie je.
Jedným z pravidiel pri skladaní stylingu je color blocking. "Color blocking sa dá vytvoriť dvoma spôsobmi. Ten výraznejší a nenápadnejší spočíva v kombinovaní farieb, ktoré ležia na protiľahlých stranách farebného spektra. Naša štylizácia tak môže vychádzať z takých duetov, akými sú napríklad: modrá a oranžová,ružová a zelená alebo žltá a fialová.Toto však nie je koniec.Zaujímavé kontrasty vznikajú aj pri kombinovaní farieb oblečenia,ktoré susedia s odtieňmi ležiacimi oproti sebe.To znamená,že kombinácia napr. červená so zelenou, fialová so zelenou alebo ružová so žltou. V tomto prípade je najlepšie držať sa dvoch farieb a tri sú absolútne maximum.“ - ako sme sa dočítali v časopise Glamour, obľúbenom medzi ženami všetkých vekových kategórií.

Takéto vnímanie prijateľných, ba až žiadúcich farebných kombinácií fungujúcich v móde umožní pohľad na výrobcov teplákových súprav, ktorí často vytvárajú súpravy úplne odlišných farieb.

Vytvorte si vlastnú dokonalú súpravu

Ak sa vám aj napriek našej širokej ponuke teplákových súprav niečo na sto percent nepáčilo, odporúčame vám zoznámiť sa s našimi dámskymi teplákmi a mikinami a možno si budete chcieť sami zostaviť svoj dokonalý set s prihliadnutím na váš obľúbený princíp kombinovania odevov z hľadiska farieb.

V našom obchode si úspešne vytvoríte celý športový aj ležérny outfit. Pozrite si aj naše dámske tričká a široký výber dámskej športovej obuvi.

Aký strih teplákov je momentálne v móde?

Máme to šťastie, že v dnešnej dobe existuje množstvo modelov ako dámskych teplákových súprav, tak aj iných odevov. Úspešne si môžeme vybrať trend, ktorý je pre našu postavu najlepší alebo ten, v ktorom sa najlepšie cítime.

Súčasné strihy moderných modelov spôsobujú, že dámske teplákové súpravy mnohé ženy ochotne kombinujú s prvkami v úplne inom štýle – niektoré dámy sú ochotné skombinovať aj teplákové súpravy a vysoké opätky, prípadne krátke šortky s mikinou s kapucňou.

Máme teda veľkú voľnosť pri skladaní našich štylizácií, nemusíme za každú cenu udržiavať pevný rámec. Máme priestor na vytvorenie nášho imidžu v akomkoľvek trende, miešanie štýlov medzi sebou.

Tepláková súprava - komplet alebo kombinácia s inými kusmi oblečenia?

V posledných rokoch sú veľmi módne nielen celé dámske kompletné teplákové súpravy, ale aj spojenie dvoch prvkov zo zdanlivo odlišných štýlov - elegantné nohavice s klasickými športovými mikinami, napríklad v čiernej, bordovej či pastelových farbách, a celok dopĺňajú rockové čižmy. a béžový trenčkot v chladnejších dňoch bude vyzerať veľmi zaujímavo a módne.

Dámske súpravy v tých najmódnejších farbách

Dámske teplákové súpravy v klasickej čiernej farbe sú už roky veľmi obľúbené najmä vďaka svojej univerzálnosti a možnosti nosiť ich takmer ku každému stylingu. Psychológovia tvrdia, že ľudia, ktorí si v každodennom vzhľade volia čiernu, sú inteligentní individualisti.

Sivé teplákové súpravy s rebrovaním budú ideálne pre svetlé štylizácie počas letných výletov. Sivé teplákové súpravy sa najmä v posledných rokoch stali, dalo by sa povedať, klasikou, ktorá vďaka domácim outfitom vytvoreným počas lockdownu plynulo prešla do pouličnej módy.

Sivé tepláky alebo celé teplákové súpravy s nadšením nosia známe osobnosti po celom svete. Každý deň môžeme vidieť fotografie modeliek, celebrít a herečiek, ktoré sa túlajú ulicami najväčších svetových metropol s kávou z obľúbeného obchodného reťazca, nonšalantne zopnutými vlasmi a šedými teplákovými súpravami.

Pri cestovaní zvoľte absolútny komfort

Čoraz častejšie si dámy pre svoj styling vyberajú aj biele teplákové súpravy – hlavne mikiny, ktoré môžu nosiť k šortkám alebo nohaviciam. Takéto súpravy sú naozaj zaujímavé. Celý styling je možné zavŕšiť módnou športovou obuvou, ktorá zaručí pohodlie.

Dámske bavlnené teplákové súpravy tohto typu dámy veľmi často využívajú pri cestovaní lietadlom - ide o veľmi pohodlné a módne riešenie, ktoré zlepšuje pohodlie počas letu, najmä ak trvá niekoľko hodín.

Počas nočného cestovania bude tepláková súprava skvelá, keď sa ochladí. Taktiež sa zvyčajne nekrčí príliš rýchlo, budeme stále vyzerať sviežo a pripravené na nové miesto .

Dámske teplákové súpravy – ženy ich milujú!

Ak ešte neviete, akú teplákovú súpravu by ste chceli mať vo svojom šatníku – odporúčame vám zoznámiť sa s celou bohatou ponukou obchodu Desportivo. Medzi dostupnými modelmi nájdete módne červené teplákové súpravy, súpravy s kapucňou, kratšie teplákové súpravy alebo bežné oversize modely.

Vzhľadom k tomu, že cena nášho oblečenia je mimoriadne prijateľná, budete si môcť dovoliť viac ako jeden set. Jeden z nich si môžete vybrať v tlmenej farbe a nosiť ho vtedy, keď sa cítite viac pokojná a neutrálna. Druhý set môže byť v energickej červenej alebo oranžovej farbe, ktorá zvýrazní vašu veselú náladu.

Väčšina žien volí dámsku bavlnenú teplákovú súpravu, ktorá snáď nikdy nevyjde z módy. Tepláky aj mikiny môžete nosiť z každého setu zvlášť. Dokonca vám odporúčame kombinovať prvky z niekoľkých súprav.

Dámske teplákové súpravy sú neutíchajúcim trendom už mnoho sezón

Teplákové súpravy už dávno nie sú záležitosťou výlučne športu. Teraz sú súčasťou súčasnej módy. Mnoho žien má vo svojom šatníku aspoň jeden set. Niet divu, teplákové súpravy - sú mimoriadne pohodlné, dobre poslúžia v mnohých neformálnych situáciách a často ich zoženiete za atraktívnu cenu.

V dnešnej dobe žijeme rýchlo, oblečenie musí spĺňať veľa funkcií zároveň. Najväčší výrobcovia každoročne zdokonaľujú technológie svojich produktov, aby spĺňali požiadavky žien na celom svete. Dôverujte tým najlepším značkám ako adidas, Nike, Puma a nakupujte v Desportivo!

Naša spoločnosť je na trhu už niekoľko rokov, dokážeme obliecť našich zákazníkov do toho najkvalitnejšieho športového oblečenia. Môžete si byť istí, že oblečenie, ktoré kupujete, je originálne, pretože ho vždy dostanete so všetkými štítkami výrobcu.