GIVOVA

Kategórie

Značky

You're currently reading page 1 of 5

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 123 produktov

  1. Givova
    As low as 37,00 € 30,83 €
You're currently reading page 1 of 5

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 123 produktov

Givova

Súpravy Givova - futbaloví fanúšikovia ich budú milovať!

Oblečenie Givova boli navrhnuté špeciálne pre fanúšikov hier na ihrisku. Značka pochádza z Talianska a všetci vieme, že futbal je ich obľúbeným národným športom. Táto vášeň sa rozhodne premieta do starostlivosti pri navrhovaní športového oblečenia Givova. Tepláková súprava samozrejme úspešne poslúži aj v akejkoľvek inej tímovej hre, odporúčame ju na hranie basketbalu, volejbalu, tréning v posilňovni alebo ako teplákovú súpravu na behanie.

Givova – vyber si osvedčený produkt

V čom sú tepláky Givova jedinečné? V prvom rade vďaka materiálom použitým pri ich výrobe – tu neexistujú náhody. Výrobcovia športového oblečenia vedia, že tepláková súprava musí byť predovšetkým funkčná. S Givovou si môžete byť istí, že vás počas tréningu neprekvapí žiadne počasie. Podmienky na ihrisku môžu byť veľmi ťažké – dážď, vietor, ostré slnko a intenzívna námaha – tu záleží na kvalite materiálu a dostatočnej priedušnosti. Pri nízkych teplotách tepláky ochránia vaše telo pred prechladnutím. Dôležité – materiál je extrémne odolný, takže si bez obáv z jeho zničenia môžete dovoliť na ihrisku odvážne akcie. Výrobca si dal záležať na všetkých detailoch bez toho, aby príliš podkopal vašu peňaženku, ich cena je v Desportivo veľmi priaznivá.

Oblečenie Givova - skvelý produkt, priaznivá cena

Vďaka tomu, že sú tepláky Givova v Desportivo cenovo veľmi dostupné, môžete si dovoliť viac farieb. Ponúkame ich mnoho a s každým z nich na ihrisku vyniknete. Uisťujeme vás, že využitie pre nich určite nájdete. Nohavice aj mikinu môžete nosiť samostatne, skvele sa hodia aj na každodenné použitie, kedy od nás domáce práce vyžadujú veľa pohybu. Nezabudnite si vybrať správnu veľkosť pre plný komfort používania – pri každom produkte uvádzame presné rozmery, používajte ich a zvoľte maximálne pohodlie.