Podprsenky, topy, bielizeň

Kategórie
You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-24 z 40 produktov

You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-24 z 40 produktov

Idete behať v teplom dni? Alebo ste sa možno prihlásili do fitness? Ste skutočná žena, takže aj v takýchto situáciách chcete vyzerať štýlovo? Dámske športové podprsenky z ponuky Desportivo sú niečo pre vás! Oplatí sa vybrať si aspoň pár z nich pre seba. Značková športová bielizeň je zárukou, že nový top zostane vo vašom šatníku dlhšie - budete si ho môcť užívať bez obáv o odolnosť, zachovanie tvaru a pôvodnej veľkosti.

Športové podprsenky Nike – objavte možnosti, ktoré ponúka Dry Fit

Odporúčame najmä športové podprsenky Nike - vyrobené inovatívnou technológiou Dry Fit zaisťujúcou vynikajúci odvod vlhkosti. Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu, môžete si pokojne dopriať aj veľmi intenzívny tréning, bez obáv z nepohodlia.
Dámske športové topy Nike sa dokonale prispôsobia tvaru ženského tela - v tomto type športovej podprsenky sa budete cítiť naozaj pohodlne. Nič vás nebude tlačiť! Keď si oblečiete športový top Nike, takmer si jeho prítomnosť nevšimnete. Profesionalita výrobcu je vidieť v starostlivosti o každý detail tejto časti outfitu. Športové podprsenky sú skvelým spôsobom, ako vyzerať žensky aj pri fyzicky náročnejších aktivitách, obzvlášť keď je vonku veľmi horúco.

Športové topy – hlavne pohodlie

Zabudnite na muky nesediacich, tradičných podprseniek! Športový top je skvelý variant najmä pre ženy, ktoré majú menej štandardné tvary - aj široký obvod pod poprsím a menšie prsia. Niekedy môže byť výber tradičnej podprsenky v takejto situácii naozaj problém.
U niektorých modelov ponúkaných v našom obchode máte možnosť nastaviť si ramienka – výsledkom je optimálne prispôsobenie podľa vašich konkrétnych potrieb. Spodný lem pod poprsím sa nikdy neroluje, takže sa nemusíte trápiť vzhľadom a môžete sa venovať dôležitejším záležitostiam. Košíčky sú špeciálne navrhnuté tak, aby decentne podopierali poprsie. Podprsenka sa nehýbe a súčasne zachováva vysokú mieru pružnosti.

Športové podprsenky v Desportivo – najlepší výrobcovia

Špeciálne vybrané materiály, z ktorých dnes vyrábajú športové podprsenky výrobcovia ako adidas, Nike alebo Reebok, sú dokonale priedušné. Navyše je tu často veľmi užitočná vlastnosť – teda pohlcovanie nepríjemných pachov. Aj keď ste unavení, nemusíte sa báť, že urobíte zlý dojem.

Športový top na každý deň

Dámske športové topy je možné nosiť aj ako každodennú spodnú bielizeň - ak máte zlé asociácie s obľúbenými push-upkami a nepáči sa vám. Športová podprsenka je riešením, ktoré poslúži aj v prípade, že máte o niečo väčšie prsia. Vďaka špeciálnej metóde šitia – teda plochým švom – sa nebudete musieť báť dráždivých a rušivých drobností.
Značkové podprsenky lepších, tradičných výrobcov majú tiež často tú nevýhodu, že vyžadujú ručné pranie. V prípade športovej verzie tejto časti spodnej bielizne - problém je preč! Ušetrí to veľa času a námahy. Navyše vám nehrozia žiadne alergické reakcie na rukách vplyvom horúcej vody a umývacích prostriedkov.
Pokiaľ je vaším problémom alergia – môžete sa pokojne rozhodnúť pre nákup niektorého z topov v Desportivo – všetky sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov, ktoré nepredstavujú riziko alergických ochorení. Nulové vyrážky, svrbenie či iné nepríjemné príznaky, ktoré každý citlivejší človek dobre pozná.
Pozývame vás na nákup – vyberte si pre seba perfektnú športovú podprsenku v obchode Desportivo!