You're currently reading page 1 of 3

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 64 produktov

 1. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 2. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 3. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 4. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 5. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 6. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 7. adidas
  As low as 38,00 € 31,67 €
 8. PUMA
  As low as 82,00 € 68,33 €
You're currently reading page 1 of 3

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 64 produktov

Bundy pre mládež

Bundy, ktoré ocenia tínedžeri, kombinujú originálny a módny strih s komfortom používania. Športový štýl je jedným z najochotnejšie zvolených mladými ľuďmi a je obľúbený u dievčat aj chlapcov. Mládežnícke bundy od známych a renomovaných značiek sú skvelou voľbou, pokiaľ nám záleží na kvalitnom spracovaní, pohodlí a nadčasovom dizajne. Hodí sa nielen na každý deň, do školy, ale aj pri vonkajších tréningoch alebo rôznych typoch výletov. Klasické tmavé modely rovného strihu môžu byť aj hlavným stylingovým prvkom, ktorý celku dodá športový a ležérny štýl. 

Chlapčenské bundy

Pri výbere búnd pre menšie deti by ste sa mali riadiť predovšetkým ich pohodlnosťou. Kvalita spracovania je veľmi dôležitá, preto sa oplatí vyberať oblečenie, pri ktorom máme istotu, že sa po pár praniach neopotrebuje. Vrchné odevy pre sedliakov by mali byť vybavené pevným, a napriek tomu ľahko rozopínateľným zipsom, ktorý umožní dieťaťu bundu samostatne obliekať a vyzliekať. U batoliat má veľký význam aj zakončenie manžiet, ktoré sú určené na zamedzenie vnikaniu vody. Na jar a na jeseň budú perfektným riešením ľahké vetrovky, pod ktoré v prípade potreby oblečiete silnejší sveter. Najlepšie bude materiál, ktorý poskytne izoláciu proti vetru, dažďu a chladu. Bundy tohto typu sa vám budú hodiť aj pri hraní vonku, behaní alebo tréningu futbalu. Kapucňa tiež poskytuje dodatočnú ochranu. Ľahké vetrovky sú skvelé aj na chladnejšie letné večery, miesto mikiny alebo svetra.

Zimné chlapčenské bundy

V zime deti potrebujú určitú ochranu pred chladom. Nesmierne dôležitá je tiež nepremokavosť búnd. Zimné vrchné odevy by mali byť vybavené kapucňou pre extra ochranu pred vetrom. Deti sa rady hrajú na snehu, takže v tomto prípade veľmi dobre poslúžia predĺžené modely, ktoré zabránia premoknutiu nohavíc a navyše zaručia väčšie teplo. V Desportivo nájdete chlapčenské zimné bundy so špeciálnou rip-stop vrstvou, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu proti chladu. Syntetické tkaniny dokonale odvádzajú vlhkosť a nepremoknú. Ich veľkou výhodou je aj fakt, že veľmi rýchlo schnú a nerobia problémy pri starostlivosti. Ľahko sa udržujú v čistote a nevyžadujú žehlenie. Navyše sú veľmi ľahké a skvele sa hodia pre deti trpiace alergiami.

Chlapčenské a mládežnícke bundy - ponuka Desportivo

V ponuke Desportivo je mnoho módnych búnd od známych a renomovaných značiek ako je Nike alebo adidas. Ponúkame široký výber farieb a štýlov, ktoré určite oslovia ako teenagerov, tak menšie deti. Nakupovanie v Desportivo je zárukou získania originálneho produktu najvyššej kvality za konkurencieschopnú cenu. Náš sortiment zahŕňa ako prechodné bundy, ideálne na jarné a jesenné nosenie, tak zimné bundy, nenahraditeľné počas chladných dní. Všetky sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaručujú plný komfort nosenia. Športový strih umožňuje bundy zladiť k mnohým štýlom. Nami ponúkané vrchné odevy sú ideálne na každodenné nosenie, rovnako ako pri športových hrách alebo akejkoľvek fyzickej aktivite.