You're currently reading page 1 of 6

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 165 produktov

You're currently reading page 1 of 6

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 165 produktov

Súpravy pre deti

Tepláková súprava je pravdepodobne najpohodlnejšie oblečenie, aké si možno predstaviť. Je preto ako stvorená pre deti, ktoré v nej môžu nielen športovať, ale aj si dopriať neobmedzenú hru. Detské teplákové súpravy sú zároveň spásou pre rodičov, pretože sú prakticky nezničiteľné a ľahko sa čistia. To platí predovšetkým o značkových modeloch, ktoré nájdete v ponuke obchodu Desportivo.

Detské teplákovky - nielen na ihrisko

Detská tepláková súprava je skvelou voľbou predovšetkým pre malého športovca. V hrejivej a zároveň priedušnej súprave z bavlny alebo moderného polyesteru sa dieťa môže oddávať akejkoľvek aktivite a rozhodne neprechladne ani nebude prehriate - bez ohľadu na poveternostné podmienky. Mimoriadne pohodlie, ktoré tepláky poskytujú, poskytuje plnú slobodu pohybu. To znamená, že môžete robiť rôzne cvičenia. Detské teplákové súpravy sú však perfektné aj pre zábavu, a to predovšetkým vonku. Prechádzky v parku, bláznenie na ihrisku alebo jazda na bicykli sú perfektné aktivity, pri ktorých bude takéto oblečenie nenahraditeľné. Oplatí sa zvoliť vodeodolný model, potom máte istotu, že dieťa neprechladne, aj keď vás prekvapí počasie. Výnimočný komfort robí z teplákových súprav skvelú voľbu, aj keď sa váš potomok vydá na výlet. Bez ohľadu na to, či idete na letný tábor alebo idete spolu na dovolenku, pohodlný outfit je nevyhnutný. Teplákovky budú ideálne aj počas jazdy autom, v autobuse, vlaku alebo lietadle. Okrem pohodlného strihu stojí za to oceniť vrecká, kam schováte drobnosti, a možnosť zložiť mikinu, keď sa oteplí. Keď cestujete s celou rodinou, môžete si zaobstarať podobné sety, v ktorých budete vyzerať mimoriadne štýlovo.

Teplákovky pre deti - prečo sa oplatí?

Pohodlné teplákové súpravy ocenia deti aj rodičia. Je pravda, že originálne modely od Adidas, Nike a ďalších, ktoré sú niekomu známe, môžu byť nemalým nákladom, ale ich kompenzáciou je vynikajúca kvalita. Vďaka tomu sú značkové detské teplákové súpravy prakticky nezničiteľné. Či už ste teda rodičom predškoláka alebo teenagera, je to skvelá investícia. Teplákovky sú odevom, ktorému neublíži ani ten najväčší výtržník. Ďalšou výhodou je ľahké umývanie. Za pozornosť stoja predovšetkým polyesterové modely, ktoré nešpinia.
Rodičia majú často problémy s tým, ako svoje deti obliecť, aby im bolo pohodlne a zároveň dostatočne teplo. Teplákové súpravy sú v tomto prípade tým najlepším riešením. Predsa len je ťažké nájsť pohodlnejšie outfit. Moderné materiály, z ktorých sú značkové tepláky šité, pritom zaisťujú udržanie správnej telesnej teploty za všetkých podmienok. Špeciálne dezény zaisťujú optimálnu výmenu vzduchu, chladenie, keď sa vaša ratolesť potí, a zahrievanie, keď je zima. V zimných dňoch stačí teplákovú súpravu doplniť teplou bundou a na jar a v lete, keď páli slniečko, môžete mikinu stiahnuť, aby ste sa cítili pohodlnejšie.

Originálne teplákovky pre deti - Nike, adidas

V ponuke Desportivo sú originálne detské teplákové súpravy, v ktorých sa bude cítiť skvele každý mladý človek. Ponúkame široký výber modelov v rôznych štýloch a farbách, rovnako ako veľkosti určené ako úplným batoľatám, tak teenagerom. Nájdete u nás teplákovky pre mládež tých najlepších značiek – Nike a adidas. Tieto názvy zaručujú veľmi kvalitné spracovanie, perfektnú funkčnosť a skvelý štýl. Vďaka tomu bude vaše dieťa určite rado nosiť svoje nové teplákovky. Ponúkame chlapčenské aj dievčenské modely, medzi ktorými si nájde