CROCS

Kategórie

Značky

You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 32 produktov

 1. CROCS
  As low as 56,00 € 46,67 €
 2. CROCS
  As low as 37,00 € 30,83 €
 3. CROCS
  As low as 56,00 € 46,67 €
 4. CROCS
  As low as 56,00 € 46,67 €
 5. CROCS
  As low as 56,00 € 46,67 €
 6. CROCS
  As low as 56,00 € 46,67 €
You're currently reading page 1 of 2

Zobraziť: 28

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

1-28 z 32 produktov

Crocs - žiadané po celom svete

Topánky Crocs, ktoré si už niekoľko rokov získavajú srdcia spotrebiteľov po celom svete, boli pôvodne určené ako papuče do wellness centier.

Sláva za tento objav patrí trom priateľom, Scottovi Seamansovi, Lyndonovi „Duke“ Hansonovi a Georgovi Boedeckerovi Jr - to oni vynašli neobvyklú penu croslite.Tento unikátny materiál sa ukázal byť taký prevratný a inovatívny, že si cukle Crocs obľúbili celé generácie dospelých i detí.

Niet divu, všetky topánky vyrobené z tohto ľahkého antibakteriálneho materiálu zaručujú bezpečnosť a pohodlie.

Ponuka Desportivo zahŕňa všetky najobľúbenejšie modely už kultových cuklí s opaskom na päte aj sľubné novinky vrátane sandálov a žabiek.

Značka Crocs dobýva svet

Je pravda, že dizajn topánok Crocs je stále kontroverzný, čo ich robí ešte populárnejšími. Navrhnuté boli ako papuče pre SPA salóny, ktoré si vyberajú celebrity v roku 2022. Stále častejšie ich vídame na uliciach ako doplnok štýlov zameraných predovšetkým na pohodlie a komfort.

Tepláky adidas, voľná mikina s kapucňou a crocsy sú súpravou, ktorá sa bude hodiť pre každú menej formálnu príležitosť. Sloboda v obliekaní je niečo, čo ženy aj muži potrebujú, vďaka širokej ponuke produktov v mnohých farbách si určite aj vy nájdete svoj dokonalý pár.

Detské crocsy

Detské crocsy sú tiež fenoménom po celom svete - nádherná farba, charakteristické ozdobné logo s krokodílom, rôznofarebné špendlíky, vďaka ktorým môžete ozdobiť topánočky vášho dieťaťa, sú zárukou spokojnosti.

Topánky Crocs odporúčame najmä v období dovoleniek - sú vodeodolné a veľmi odolné. Nemusíte sa báť, že ich pri bláznivých hrách na záhrade zničíte, nezničia sa ani počas šantenia vašich detí, ktoré s obľubou skáču po mlákoch a spoznávajú svet.

Zbožňujeme všetky Crocsy – dámske, pánske aj detské

Leto je skvelý čas na spoločné aktivity. V ponuke nášho obchodu nájdete topánky pre celú rodinu. Nezáleží na tom, či dávate prednosť čiernej, zelenej alebo fialovej - pozrite sa na našu ponuku a nájdite si svoje obľúbené žabky.

Všetky produkty Crocs sú zárukou pohodlia pri chôdzi bez ohľadu na to, či zvolíte cukle, žabky alebo sandále. S úspechom sa dajú nosiť aj ako papuče po dome a v prípade potreby sa skvele hodia na dlhé cesty lietadlom – vaše nohy budú určite spokojné.Pamätajte, že obuv, ktorú pre takéto príležitosti zvolíte, musí byť veľmi pohodlná.

So značkou Crocs to zaručene zvládnete. Prezrite si všetky topánky crocs dostupné v našej ponuke a užívajte si pohodlie každý deň.