Značka
PUMA

PUMA čiapka so šiltom Essential Cap SR 052919 09

16,00 € 13,33 €

Farba Čierna

Popis produktu

- čiapka so šiltom PUMA

- vyšívaná značka

- mierne ohnutý šilt

- vzadu regulácia

Nové originálne tovar so sadou etikiet.

Detaily produktu

Výrobca
PUMA
Farba
Čierna
Veľkosť
25,5 EUR
Materiálové zloženie
100% Bavlna
Použitie
pre každodenné použitie, tréning, šport
Sezóna
Leto
  • Originálne  produkty
  • 14 dní  na vrátenie.
  • Bezpečné  platby
  • Rýchle  odoslanie

Detaily produktu

Výrobca
PUMA
Farba
Čierna
Veľkosť
25,5 EUR
Materiálové zloženie
100% Bavlna
Použitie
pre každodenné použitie, tréning, šport
Sezóna
Leto

Čiapka so šiltom Puma Essential Cap SR 052919 09

Ochrana pred slnkom v kombinácii so zaujímavým, športovým štýlom? Je to možné! Skvelým príkladom toho je Puma Essential Cap SR dostupná v našom obchode. Má všetko, čo by mala mať – umožňuje pohodlné nastavenie, je odolná a pritom dizajnovo veľmi atraktívna.

Práve z tohto dôvodu sa oplatí ju používať každý deň. Nielen, keď sa na oblohe objaví páliace slnko. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou mnohých športových a steetwear štylizácií. Hodí sa k teplákom a mnohým ďalším súčastiam oblečenia. Pozrite sa, prečo stojí za to ju mať.

Športová šiltovka - Puma Essential Cap SR

Výrobok je vyrobený zo stopercentnej bavlny, takže je mäkký a veľmi príjemný na dotyk. To sa premieta do každodenného pohodlia pri nosení, najmä v lete, keď sú vysoké teploty. Pokožka hlavy sa nadmerne nezahrieva, je tiež plne chránená pred slnečným žiarením.

Bavlna sa taktiež vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou. To znamená, že Puma Essential Cap SR sa ľahko neotrie a nepoškodí. Tiež nestráca farbu a tvar. Vďaka tomu z toho vyjde nákup na dlhú dobu. Bez ohľadu na frekvenciu a spôsob použitia.

Na prednej strane šiltovky je logo výrobca s nápisom. Na zadnej strane je regulácia na suchý zips umožňujúci ľahké nastavenie veľkosti šiltovky. To všetko preto, aby bolo veľmi pohodlné a vždy zostalo na hlave. A to aj pri silných poryvoch vetra.

Originálna šiltovka Puma je dobrou voľbou na každodenné použitie - účinne chráni pred slnečným žiarením a pritom skvele vyzerá. Predovšetkým tým, že sa dodáva v rôznych farebných verziách, ktoré si ľahko prispôsobíte svojim potrebám, a tiež špecifickým štylizáciám – športovému aj typicky mestskému.