Boxerky

Kategórie

Spodná bielizeň

Zobraziť: 28

Zobraziť: 28

Na čo si dať pozor pri výbere pánskych boxeriek?

Pánska spodná bielizeň, rovnako ako dámska spodná bielizeň, je jedným z kľúčových prvkov určujúcich pohodlie počas dňa. Zle zvolená má nielen negatívny vplyv na naše pohodlie, ale môže byť aj nebezpečná pre naše zdravie. Kľúčovým problémom je teda veľkosť boxeriek. Aby ste mali istotu, že budú perfektne sedieť, oplatí sa zmerať a následne porovnať získané hodnoty s veľkosťami uvedenými na webe obchodu. Vďaka tomu zistíme, či bielizeň nebude v páse príliš voľná alebo tesná a či budú nohy správne sedieť. Vyhneme sa tak aj odreninám, ktoré spôsobujú najväčšie nepríjemnosti. Jednou z najdôležitejších otázok je aj druh materiálu. Pánske športové boxerky by mali byť vyrobené z prírodných tkanín, ako je bavlna. Vďaka tomu sa v nich budeme cítiť pohodlne po celý deň aj v horúcom počasí, pretože bude umožnená voľná cirkulácia vzduchu, bez rizika trenia. Kvalitná bavlna je nielen príjemná na dotyk, ale tiež sa ľahko udržuje. Spodná bielizeň vyrobená z tohto typu tkaniny si zachováva svoj dokonalý vzhľad aj po opakovanom praní a intenzívnom používaní. Obľúbeným doplnkom bavlny je elastan, vďaka ktorému sa boxerky naťahujú a sadnú konkrétnej postave. Pre niektorých mužov je veľmi dôležitý aj grafický dizajn na boxerkách, ale pánska športová bielizeň býva jednofarebná v klasických odtieňoch. 

Kedy sú užitočné športové nohavičky?

Športová spodná bielizeň je perfektným riešením pre všetkých ľudí, ktorí dbajú na vysoký komfort používania. Dobrý strih tela je dôležitý v športoch, kde je vyžadovaná plná sloboda pohybu. Guma v páse zaisťuje dobrú priľnavosť, vďaka ktorej sa bielizeň tiež nebude hýbať. Boxerky sú ideálne pre všetky druhy tréningov alebo cvičení v posilňovni. Dychtivo si ich vyberajú aj ľudia prevádzkujúci trekking, beh a ďalšie športy, kde je pohodlie oblečenia veľmi dôležité. Jednofarebné verzie športovej bielizne sa hodia v situáciách, keď sú lepším riešením tlmené modely – napríklad návšteva lekára. Veľkou výhodou športových boxeriek je aj fakt, že pod oblečením neodstávajú, aj keď sa jedná o upnuté nohavice. To je dôležité najmä vtedy, keď si oblečieme elegantný oblek.

Pánske boxerky - ponuka Desportivo 

Predajňa Desportivo ponúka pánsku spodnú bielizeň od známych a renomovaných športových značiek. Ponúkame okrem iného Boxerky Puma - sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, bezpečné pre pokožku a pohodlné na používanie. Jednotlivé modely sú k dispozícii vo forme dvojbalenia v rôznych farbách, takže si ľahko vyberiete sadu, ktorá vyhovuje preferenciám daného človeka. Boxerky sú veľmi vzdušné a dajú sa nosiť ako na denné nosenie, tak pri rôznych typoch fyzickej aktivity. Elastický pás zaisťuje dokonalé prispôsobenie. Vyrobené z bavlny, udržia si svoj skvelý vzhľad po dlhú dobu aj po opakovanom praní. Pevné švy zaisťujú odolnosť a žiadne riziko roztrhnutia a zároveň sú bezpečné pre pokožku bez toho, aby spôsobovali akékoľvek odreniny. Spodná bielizeň je tiež veľmi pružná a poskytuje vám úplnú slobodu pohybu. Boxerky renomovanej značky sú skvelým nápadom na praktický darček pre mužov. Nákupy v Desportivo sú zárukou, že dostanete 100% originálny výrobok najvyššej kvality, ktorý vám bude dlho slúžiť.