Značka
4F

4F Pánské Ponožky tri páry H4L21 SOM007 20S 20S 20S

Popis produktu

- ponožky 4F

- dokonale sa prispôsobí

- vyrobené z vysoko kvalitných materiálov

- tri kusy v sade

Úplne nový, originálny tovar.

Detaily produktu

Výrobca
4F
Farba
Čierna
Materiálové zloženie
72% Bavlna / 26% poliamid / 2% spandex
Použitie
na každodenné použitie, šport, beh
Sezóna
Jar, Leto, jeseň, Zima
  • Originálne  produkty
  • 14 dní  na vrátenie.
  • Bezpečné  platby
  • Rýchle  odoslanie

Detaily produktu

Výrobca
4F
Farba
Čierna
Materiálové zloženie
72% Bavlna / 26% poliamid / 2% spandex
Použitie
na každodenné použitie, šport, beh
Sezóna
Jar, Leto, jeseň, Zima

Pánske ponožky 4F čierne H4L21 SOM007 20S 20S 20S

Hľadáte pohodlné odolné ponožky, ktoré budú perfektné nielen na každodenné nosenie, ale aj pre rôzne druhy športových aktivít? Pokiaľ áno, niečo pre vás máme! Jedná sa o sadu čiernych ponožiek od 4F.

Spôsob ich výroby znamená, že dokonale chráni nohy pred podráždením, ale aj vplyvom rôznych vonkajších faktorov, ako je zmena teplôt alebo vlhkosť. Nohy príliš nezahrievajú a nespôsobujú nepohodlie pri športe – behaní, cyklistike, hraní futbalu alebo cvičení v posilňovni.

Súprava ponožiek 4F H4L21 SOM007

Navrhnuté výrobky sú vyrobené prevažne z bavlny s prídavkom elastanu a polyamidu. Táto kombinácia sa premietla do príjemnej mäkkej štruktúry ponožiek a tiež do ich zvýšenej mechanickej pevnosti. Ľahko sa neotrú a nepoškodia a dlho nestrácajú farbu.

Ponožky sa efektívne prispôsobia tvaru chodidiel, takže sa nemusíte obávať nepohodlia alebo iných problémov pri ich používaní. Naopak –zaručia skvelé podmienky pre každodenné aktivity. Bez ohľadu na ich špecifickosť.

V balení nájdete tri páry ponožiek od firmy 4F. Na priehlavku je logo výrobcu, použité materiály skvele fungujú v rôznych poveternostných podmienkach, takže ich využijete po celý rok.

Tento typ ponožiek by mal byť vždy v skrini. Bez ohľadu na to, či hľadáte produkty na každodenné použitie alebo možno chcete ponožky, ktoré zvýšia komfort tréningu. Dôležité je, že sa dobre hodí k rôznym typom obuvi. Môžu to byť bežecké, cyklistické alebo fitness topánky. Účinne chráni pred podráždením a trením, ktoré by mohlo vzniknúť počas tréningu.

Nie je tu žiadny umelý efekt. Ponožky 4F sú skvelou voľbou, keď vediete aktívny životný štýl alebo len chcete, aby vaše nohy boli čo najviac chránené.